Obchodní podmínky

Podmínky pro školy, které jsou členy klubu VYDAVATELSTVÍ ŠTOHL

Škola se stává členem klubu při objednávce učebnic a odborných publikací nad 6 000 Kč v jednom školním roce.

 

Poznámka:
Započítávají se všechny učebnice Účetnictví vydané vzdělávacím střediskem Ing. Pavel Štohl, s.r.o.

 

Klubové výhody je možné využít pouze při objednání učebnic přímo v nakladatelství Ing. Pavel Štohl, s.r.o. Při nákupu u knihkupců a ostatních prodejců literatury škole nevzniká nárok na členství v klubu.

 

Členství v klubu je platné vždy pro příslušný školní rok, tzn. pokud školy v následujícím roce objednávku v dané hodnotě nerealizují, členství není prodlouženo.

 

Školám, které jsou členy klubu, poskytuje vydavatelství ŠTOHL mimo jiné tyto výhody:

  • Zdarma učitelské publikace (výsledky úloh, učitelské sbírky příkladů, souvislý účetní příklad s řešením), a to na každých 50 kusů výkladových učebnic je nárok na 1 ks publikace Výsledky úloh; na každých 25 ks studentských sbírek je nárok na jeden kus učitelské sbírky.
  • Poštovné zdarma při hodnotě jednotlivé zásilky nad 800 Kč.
  • Přístup vyučujících na web moje-vysledky.stohl-znojmo.cz (kde je kromě výsledků úloh k 1., 2. a 3. dílu také k dispozici soutěžní hra RISKUJ)
  • Možnost účasti vyučujícího (resp. vyučujících) na prosincovém dvoudenním semináři v Praze zdarma (při objednávce nad 6 000 Kč je bezplatná účast pro 1 vyučujícího a za každých dalších 15 tis. Kč je možnost bezplatné účasti dalšího vyučujícího)
  • Při nákupu e-learningu Základy účetnictví, Finanční účetnictví, Daňová evidence (NEJEDNÁ SE O STUDENTSKÉ LICENCE) sleva ve výši 25 %

Podmínky pro školy, které nejsou členy klubu a pro soukromé osoby

Učebnice zasíláme soukromým osobám na dobírku Českou poštou. Cena poštovného 150 Kč. Nabízíme i možnost úhrady faktury předem, kdy po přijetí platby zasíláme učebnice obyčejnou, popř. doporučenou zásilkou. Školám, které nejsou členy klubu vydavatelství Štohl, tzn. nesplnily podmínku nákupu, platí poštovné ve skutečné výši 150 Kč. Zásilky jsou zasílány na fakturu.


Informace pro knihkupectví

Knihkupectvím účtujeme poštovné ve skutečné výši 150 Kč.